GRANNY

Stlačením tlačidla privolá pomoc.

Môžete byť neustále nablízku vašim rodičom, prarodičom alebo iným členom rodiny, ktorí vyžadujú zvýšenú starostlivosť a dozor. Súprava Granny obsahuje maximobil a osobné tiesňové tlačidlo. Maximobil má veľký displej a tlačidlá, takže je ideálny aj pre ľudí so zhoršeným zrakom. Vyzerá a ovláda sa rovnako ako pevná linka, ale funguje na princípe mobilu. Po stlačení tiesňového tlačidla telefón ihneď volá alebo pošle SMS na nastavené tiesňové čísla (čo môžu byť čísla rodinných príslušníkov, susedov, lekárov alebo sociálnych pracovníkov).

Vďaka Granny môžu seniori zostať čo najdlhšie vo svojom domácom prostredí, bez obáv, že zostanú bez pomoci v prípade úrazu alebo náhlej nevoľnosti. Systém možno rozšíriť aj o detektor dymu alebo nástenné tiesňové tlačidlo, ktoré možno umiestniť pri posteli alebo do kúpeľne.

GRANNY

SMS a volanie


Ovládanie a písanie SMS je tak jednoduché, že ho zvládne aj vaša babička. Môžete nastaviť telefónne čísla najbližších na tlačidlá rýchlej voľby a potom vám babička zavolá stlačením jediného tlačidla. Môžete tak zostať v každodennom kontakte, nech ste kdekoľvek. 

Pomoc v tiesni

 
V prípade poplachu maximobil zavolá až na 5 prednastavených čísiel v určenom poradí a pomoc je na ceste. Osobné tiesňové tlačidlo možno používať aj v sprche a vďaka dlhej životnosti batérie sa nemusíte starať o jeho údržbu.