NANNY

Môžete pokojne spať a oddychovať s istotou, že Nanny stráži dych vášho dieťatka. Je vhodná pre všetky bábätká, pretože Syndróm náhleho úmrtia dieťaťa (SIDS) môže nečakane postihnúť aj úplne zdravé a donosené dieťa, úplnou samozrejmosťou je však pre deti s nízkou pôrodnou hmotnosťou alebo predčasne narodené deti.

Deti do jedného roka majú nepravidelné dýchanie a z nevyjasnených príčin sa niekedy stane, že sa bábätko „zabudne“ nadýchnuť. K zástave dýchania však môže dôjsť aj z iných príčin (zvratky, choroba, prehltnutie malého predmetu apod.)

NANNY

Včasné varovanie


Monitor dychu kojenca Nanny Vás včas varuje ak hrozí dieťatku nebezpečensto. Budete akusticky aj opticky upozornení, ak sa Vaše dieťatko nenadýchne dlhšie ako 20 sekúnd (SIDS, choroba, zvracanie atď.), alebo frekvencia dýchania poklesne pod 8 nádychov za minútu.

 

Certifikovaný zdravotnícky prostriedok

 
Nanny je kvalitný český výrobok, ktorý je certifikovaný ako zdravotnícké zariadenie a používané v mnohých pôrodniciach. Náš monitor dychu dojčaťa je veľmi jednoduchý na používanie a údržbu. Len umiestnite snímaciu podložku do postieľky a pripojíte ju k vyhodnocovacej jednotke.